İTHALATÇISI ve DİSTRİBÜTÖRÜ OLDUĞUMUZ
3 - 330 Nm ARASI TÜP MOTOR ÇEŞİTLERİ

tüp motor

REMCO motorlar, Motorlu Panjur Çeşitleri, Motorlu otomatik kumandalı sac Kepenk, Otamatik Garaj Kapıları, Elektrikli Tente, Motorlu Stor Perde ve Motorlu Jaluziler sistemi için ev, villa, apartman daireleri, yazlık, konut, işyeri, dükkan, mağaza, hastane ve sivil/askeri tüm yapılarda güvenle kullanılabilir.
40-50 dB arası son derece düşük çalışma sesi seviyeli, en optimum motor gürültü düzeyine sahip, uzun servis ömürlü, pancur, sarmal kepenk, tente, storperde ve jaluzi perde motor sistemleri bulunmaktadır.
Kolay montajlı tüp motorlar, alüminyum, celik, plastik pvc ve ahşap kendine has panjur gölge sistemi imalatı için teknik olarak 40, 60 ve 70 mm.lik borular içerisine rahatlıkla yerleştirilebilir.
Uzun ömürlü tamiri gerekmeyen motor portföyümüz oldukça geniş olup. Tüm REMCO tüp motorlari 5 yıl garantilidir.
Elektrik kesintilerinde kontrol sağlayabilmek için redüktörlü panjurlar, keypenk ve tente motorları kullanılabildiği gibi, redüktörsüz veya düz motorlar uzaktan kumandalı Kepenk UPS (kepenk kesintisiz güç kaynağı) kullanılarakta çalıştırılabilir.
3 nm ile 330 nm arasında panjur, otomatik saç kepenkler, otomatik tenteler, otomatik garaj kapısı, stor perde, projeksiyon ve jaluzi motoru seçenekleri ürün portföyümüzde bulunur.
Uzaktan kumandalı panjur, tente, kumandalı çelik kepenk, stor perde ve jaluzi motorları için uzaktan kumanda ve grup kontrol çözümleri ve bunlara ait güneş sensörü, ışık sensör ve rüzgar sensörleri ve diğer detay firmamızdan temin edilebilir.
Tüm motorların ISO9002, TÜV, CE, IP, CCC, PICC belge ve sertifikaları vardı
r.

zincirli tüp motor
kepenk
tente
panjur
kepenk motoru
panjur motoru
perde motoru
motorlu panjur ve kepenkler


nice, selve, optimum, becker

Homepage About Us Products Site Map Contact info@camaks.com