panjur motoru

OTOMATİK PANJUR MOTORLARI

panjur pancur

Panjur motorları olarak 3 Nm ve 50 Nm arasında tüp motorlar kullanılır. Panjur parçaları içerisinde en önemli ürünümüz elektrikle çalışan malzemelerdir. Motorlu pancur sistemleri kendi üretimimiz RF uzaktan kumanda ve alıcılarla kullanılabilir. İthalatçısı olduğumuz her bir otomatik panjur tüp motoru bozulmalara ve zorlamalara karşı çeşitli koruma sistemlerine sahiptir. Monoblok panjur kutularında uygulanacak otomatik elektrikli panjurlar için ince motorlar, geniş pancur kutuları içinse daha kalın çaplı tup motorları kullanmanızı öneririz. Motorlu panjur sistemlerinde panjur kilidi ve panjur makası (makaslı pancur) kullanılmamalıdır. Bunlar yalnız panjur makarası kullanılan yerlerde tercih edilmelidir. Aksi takdirde panjur servisi alınması gerekecektir. Buna rağmen panjur temizleme makaslı sistemlerde daha kolay panjur temizliği ile neticelenir. Ayrıca motorlu sistemlerde metrekare fiyatı ile hesap yapmak çok sağlıklı olmamaktadır.

Panjur firmaları için, kaliteli bir sistemde, panjur detayı detayları ile dikkatli projelendirme (panjur hesaplama programı ile) isterken panjur aksesuarları kalitesi de panjurun çalışmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Büyük projelerde özel panjur renkleri için gerekli tedbirler alınmalıdır.

Panjur Çeşitleri

- Monoblok panjur

Makaralı ve manuel çalışan sistemlerdir. Panjur kutusu içinde çalışmaktadır.

- Motorlu panjur

Kendinden alıcılı motorlu panjurlar
Butonlar çalışan motorlu panjurlar

Panjur güvenlik için de kullanılmaktadır. Panjur lameli ve profilleri, panjur malzemesi, panjur motor fiyatı, panjur nasıl yapılır, panjur motoru fiyatları ve panjur yapımı için firmamızla temasa geçebilirsiniz.

panjur motorları
5 yıl GARANTİ